Jakými technikami se zabývám?

Kresba

Kreslím již od útlého dětství – vždy to bylo moje hobby. Zabývám se převážně kresbou portrétů na zakázku a to tužkou, jakožto skvělý umělecký dárek pro blízké či jen umělecké ztvárnění fotografií pro vlastní využití. Nakreslený portrét je vždy jedinečný. Jedná se o umělecké dílo, o ruční práci.

Airbrush

„Proč stříkat? Existují přece nálepky..“

Malba má prakticky neomezenou životnost, neloupe se stářím, nebledne. Dají se namalovat daleko efektnější malby včetně barevných přechodů na velkých a složitě tvarovaných plochách. Žádný rastr při pohledu zblízka, vždy je to originál. Samozřejmě lze kombinovat i malbu s fólií. Navíc každé realizaci malby předchází konzultace s vytvořením konkrétního návrhu na míru zákazníkovi.

„Na jaké povrchy lze malovat?“

Prakticky na jakýkoliv materiál – omítku, dřevo, kov, plast nebo třeba látku.

„Nebude se malba loupat nebo praskat?“

Nebude. Na veškeré povrchy se používají jim odpovídající základové materiály. Pokud je povrch pružný (např. kapotáže motocyklů) je závěrečný lak aditivován změkčovací příměsí, která zaručuje pružnost pří současném zachování tvrdosti a vysokého lesku.

„Nemůže se malba ošoupat nebo vyblednout?“

Nemůže. Každá malba je na závěr přelakována několika vrstvami průhledného laku. Tento lak je otěruvzdorný a je opatřen UV filtrem, který zabraňuje blednutí malby.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů mě prosím kontaktujte